NRLM222M100V 25X40 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NRLM222M100V 25X40
  • Описание
    NIC Components NRLM222M100V 25X40 Capacitance: 2200uF Construction: Snap-In Esr: 121mOhm Lead Diameter (nom): 0.8mm Lead Spacing (nom): 10mm Lifetime: 2000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -40C to 85C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 25mm Product Height (mm): 40mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 3.14A Seated Plane Height: Not Requiredmm Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 100VDC